KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6502660
nr 650 2660
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Blandteknik, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), signerad, -1969, collage med blyerts, motivets mått: 24x29 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 17:02:00
500 kr
550 kr
650 kr
900 kr
900 kr
1.200 kr
6
1.200 kr
6
1.300 kr
7
1.900 kr
8
7
2.400 kr
8
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander